30.YIL
• 31.DÖNEM KAYITLARI DEVAM EDİYOR..
Tanıtım Filmi TR Turizm Portalı

YENİ BİR YILA GİRERKEN….. 31 Aralık 2013 Salı  Saat: 17:29


Değerli Arkadaşlarım, Kardeşlerim ve Sevgili Dostlar;
Biliyorum sizlere uzun zamandır yazılarımla hitap edemedim. Bu tamamen benim işlerimin yoğunluğu ve özel durumlarımdan kaynaklandı. Ama inanınız yıllardır yazdığım bu yazıları bir gün kitap haline getirip, sizlere sunmayı da düşünmüyor değilim. Yani anlatmak istediğim, zamanında çok ama çok yazdım. Zaman bulup da şöyle bir arşive döndüğünüzde, yazdıklarımın ne derece doğru ve nasıl günün birinde doğru olarak meydana çıktığını görür ve okursunuz.
“Ben zaten demiştim “ demeyi hayatta sevmem , ama bazı şeyler var ki, köy meydanda ve kılavuz istemiyor.Türkan Saylan Resitali
2013 Yılının bu son saatlerinde, canınızı kötü şeyler yazıp da, sıkmak istemiyorum. Her şey düşündüğünüz, hissettiğiniz, anladığınız ve istediğiniz gibi olsun.
2013 yılında Ülkemizin, sanat dünyamızın, tanıdıklarımızın, akraba ve arkadaşlarımızın negatif anlamda başlarına gelenler, bu sene yaşanmasın. Hep birlikte daha iyiye , daha güzele ve daha dürüste hep birlikte ulaşalım.
İSTANBUL ÇAĞDAŞ olarak 26 Dönemdir sürdürdüğümüz maratonda , Allah emeklerimizi zayi etmesin. Tüm arkadaşlarıma sonsuz başarılar ve işlerinde kolaylıklar diliyorum. Çıtasını her gün daha da yükselten bir topluluk olarak, bu dönem de başarıyı hep birlikte tadacağımıza eminim. Yönetim ve seçkin Eğitmen kadromuzun başarısını da 26.HALK DANSLARI RESİTALİmizde hep birlikte görüp, yine arkadaşlarımı ayakta alkışlayacağız. 26.Resitalimiz bu dönem de bir ilke imzasını atacak. Bu ilkin çalışmalarına şimdiden başladık bile.
Resitalimizi yine, Web TV’mizden bütün dünyaya naklen yayınlayacağız. Hiçbir masraftan kaçmadan yeniliklere imza atacağız.
Önümüzdeki günlerde müsait olan arkadaşlarımızla birlikte akşam çalışmalarına da başlıyoruz. Yılbaşından itibaren, yeni kayıt almayacağız. Yeterli kadromuza ulaştık.
Yürütme ve Halkla İlişkiler Kurullarının çalışmalarını beğeniyor ve kendilerini sonsuz destekliyorum. Artık bana bile ihtiyaçları yok. Her şeylerini kendileri yapıyorlar. Seyahat Kurulumuz pek yakında Yurt dışı BOMBALARINI patlatacak. Dikkat ederseniz çoğul konuşuyorum.
Çalışmalarını aktif olarak sürdüren bir kurulumuz da Sosyal İşler Kurulu, kendileri 26.Dönemde sayısız etkinliğe imzasını attı.
Son olarak da 18 OCAK 2014 Cumartesi gecesi Kadıköy MODASPOR Kulübü’nde çok özel ve abiye bir gece düzenlediler. Geceye katılım oldukça üst düzeyde. Tahminimce çok eğleneceğiz. Tüm dost ve arkadaşlarımı anılan gecede görmek en büyük dileğim. Şimdiden hoş geldiniz diyorum.
Değerli Arkadaşlarım ;
Sevgili Kardeşim, Türkiye’nin en büyük şarkı sözü yazarı, biricik dostum Aşkın TUNA’nın dediği gibi….. “ 2014 ü 2014 gibi yaşadığımız, sağlığın ve mutluluğun bizimle olduğu, sen ve ben ayrımsız, hepimizin bir olduğu, gerginliklerin yerini hoşgörüye bıraktığı bir yıl “ diliyorum.
Sağlıcakla, ÇAĞDAŞ’ça ve ÇAĞDAŞ’lı kalınız……

serdar@istanbulcagdas.comSayfayı Yazdır Yukarı
 
Ana Sayfa | Hakkımızda | Yönetim | Salonumuz | Eğitmenler | Serdar Abi'den | Serbest Kürsü
15. Yıl Marşımız | Repertuvar | Dansçılarımız | Foto Albüm | Konuk Defteri
Sponsorlarımız | İletişim | Bize Katılın | English
 
© 2002-2011 İstanbul Çağdaş Turizm Folklor Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
Eğitim Mah. Postane Sok. OZAN 2 Apt. No:13/A Kadıköy - İstanbul / Türkiye
Tel: (0216) 346 38 38   Fax: (0216) 346 66 10
E-posta: info@istanbulcagdas.com


Web Master : Eren BILEN - 0533 443 70 09 - erenbilen@hotmail.com