30.YIL
• 31.DÖNEM KAYITLARI DEVAM EDİYOR..
Tanıtım Filmi TR Turizm Portalı

OKUNMA REKORUNU KIRDIK …… 10 Mart 2013 Pazar  Saat: 22:02


Değerli Dostlar, Sevgili ÇAĞDAŞ’lılar ;
Her zaman belirttiğim gibi, İSTANBUL ÇAĞDAŞ Web sayfasının “ Serdar Abi’den “ Köşesi , emsalleri arasında en çok okunan, üzerinde zaman zaman çok konuşulan ve de, her hafta dört gözle beklenen bir köşe yazıları dizisi.
Hele hele bazı zamanlar, insanları düşüncelere gark eden, ana fikirleri ile, çok rağbet görüyor. Bu vesile ile de sayfamızı takip edenler, gün geçtikçe çoğalıp, bizleri bazı arama motorlarında en üst sıralara taşıyorlar. Sayfamızı her hafta takip ederek, bizleri güçlendiren tüm arkadaş,dost ve meraklı okuyucularımıza çok teşekkür ederim. Bizlere verdikleri bu güçle,


Türkan Saylan Resitali
çalışmalarımıza daha da ivme kazandırıp, İSTANBUL ÇAĞDAŞ Klasiklerinin devamlı olmasını sağlayacağız. Her gün yükselen grafiğimizle karşınızda olmaktan büyük bir haz alıyoruz. Bu vesile ile de İSTANBUL ÇAĞDAŞ , dünyadaki yerini hızla sağlamlaştırmakta. Dünya konusu ile ilgili bombaları da pek yakında sizlerle paylaşarak, patlatacağım.
Gelelim Yurt içine ;
Sevgili ÇAĞDAŞ’lılar ; 17 MART 2013 Pazar günü ( Önümüzdeki Pazar günü ) 40 kişilik bir kadro ile ÇANAKKALE’de , Kurtuluş kutlamalarına katılıp, Sn.Başbakanımız ve Devlet erkanı ile birlikte, ikinci İCDAŞ Tesislerinin açılışını yapıp, Artvin, Muğla ve Bitlis Yörelerimizi sergileyerek, bir güzelliğe daha imzamızı atacağız. İnanıyorum ki, bu aktiviteye katılan tüm arkadaşlarım ellerinden gelen hünerlerini İSTANBUL ÇAĞDAŞ ‘ın yücelmesi için gösterecekler. Bizler tüm uğraşılarımızda derneğimizin çıkarlarını korumakla görevliyiz. Bizler bir arada isek, Derneğimiz sayesinde varız.
Sevgili Arkadaşlarım ,
Bazılarınız yakinen bilirler. 2008 Yılında yine aynı tesisin tersanesini de, bizler açmış ve törenlerde Ulaştırma bakanımızın büyük beğenisini kazanmıştık. Darısı ilk defa burada bulunacak olan dansçı arkadaşlarımın başına. Hafta arası her gece bu aktivite ile ilgili çalışmalar devam edecek. 11NİSAN 2013 ile ilgili gece çalışmalarına, bu hafta ara vereceğiz.
Çanakkale Seyahatimiz , Cumartesi günü başlayacak. Aynı gece çok güzel bir otelde kalıp, Pazar günü sabahtan turistik turumuza başlayacak, öğleden sonra ise kültür işleri ile ilgilenip, gece İSTANBUL’a döneceğiz. İnşallah işlerimiz planladığımız gibi gider. Ben arkadaşlarıma şimdiden başarılar diliyor ve teşekkürlerimi sunuyorum.
YUKARIDA BELİRTTİĞİM DURUM İTİBARI İLE ;
17 MART 2013 GÜNÜ PAZAR ÇALIŞMAMIZ YOKTUR. Halkla ilişkiler Bölümümüz konu ile ilgili bildirimi, sizlere toplu SMS yolu ile iletecektir.
Havanın çok güzel olması dolayısıyla, bu haftaki çalışmalarımızın bir bölümünü ilk defa bahçemizde yaptık. Tüm arkadaşlarımı, katılımlarından ve performanslarından dolayı kutluyorum.
Tüm Kurullarımızın çalışmaları ve eğitmen arkadaşlarımızın başarılarını inşallah 25 MAYIS 2013 Cumartesi gecesi 25.HALK DANSLARI RESİTALİ’mizde bir klasiğe daha imza atarak, hep birlikte yaşayacağız. Anılan gecenin sonunda da her zaman olduğu gibi ayakta alkışlanıp, haklı bir gurur yaşayacağız.
Değerli İSTANBUL ÇAĞDAŞ’lılar;
25.Altın Dönemimizde kelimenin tam manası ile: “ LEYLEĞİ HAVADA GÖRDÜK .”
Hepinizi kutluyor, gözlerinizden öpüyor, şans, sıhhat ve mutluluklar diliyorum.
Kendinize çok iyi bakıp, ÇAĞDAŞ’ça ve ÇAĞDAŞ’lı kalınız……

serdar@istanbulcagdas.comSayfayı Yazdır Yukarı
 
Ana Sayfa | Hakkımızda | Yönetim | Salonumuz | Eğitmenler | Serdar Abi'den | Serbest Kürsü
15. Yıl Marşımız | Repertuvar | Dansçılarımız | Foto Albüm | Konuk Defteri
Sponsorlarımız | İletişim | Bize Katılın | English
 
© 2002-2011 İstanbul Çağdaş Turizm Folklor Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
Eğitim Mah. Postane Sok. OZAN 2 Apt. No:13/A Kadıköy - İstanbul / Türkiye
Tel: (0216) 346 38 38   Fax: (0216) 346 66 10
E-posta: info@istanbulcagdas.com


Web Master : Eren BILEN - 0533 443 70 09 - erenbilen@hotmail.com