30.YIL
• 31.DÖNEM KAYITLARI DEVAM EDİYOR..
Tanıtım Filmi TR Turizm Portalı

İSTANBUL ÇAĞDAŞ DOSTLAR GECESİ ARDINDAN; 30 Ocak 2011 Pazar  Saat: 23:06


YILLARDIR HALK DANSLARI ALANINDA FAALİYETİNİ DEVAM ETTİREN İSTANBUL ÇAĞDAŞ’IN KLASİĞİ OLAN DOSTLAR GECESİ GEÇTİĞİMİZ CUMARTESİ AKŞAMI ŞADIRVAN RESTORANDA BÜYÜK ÇOŞKUYLA YAPILDI. SALONUN SICAK ORATAMI GECENİN GÜZEL GECMESİ İÇİN YETERLİ BİR SEBEPDİ. TİTİZLİKLE HAZIRLANMIŞ MASALAR TEMİZ ÖRTÜLER DERİ KAPLAMALI SANDELYELERLE ORTAM BENCE ÇOK GÜZELDİ. SERVİS HIZLI VE ZAMANINDA OLMASI DİKKAT ÇEKİCİYDİ. TEŞEKKÜRLER ŞADIRVAN RESTORANT ÇALIŞANLARI VE İŞLETMECİSİ.
GECE BAŞKANIN SICAK KONUŞMASI İLE BAŞLADI. MÜZİK BAŞLADIĞINDA YERİNDE HANIM HANIM OTURANLAR BİR ANDA SAHNEYE FIRLAYARAK YER KAPMA MÜCADELESİNE DÖNÜŞTÜ. OTURANLARIN GIPTAYLA İZLEDİĞİ OYNAYANLAR SEYREDİLMEYE DEĞERDİ.. GECEDE BEYLER ŞIK HANIMLAR GÜZEL GİYİNMİŞTİ. EĞLENİRKEN HİÇ BİR ARKADAŞIMIZ ÜTÜLÜ KIYAFETLERİNİ BOZMADAN SAHNEDEN İNDİLER. BİZİM YAŞITLARIMIZ GENÇLERİN YANINDA SAHNEDE YER BULMAK İÇİN BAYA MÜCADELE VERDİK.

GECEDE ÖZELLİKLE İSİMLERİNDEN BAHSETMEK İSTEDİĞİM ARKADAŞLARIMIZ VAR. ONLARSIZ GECE BENCE TADSIZ OLACAĞI DÜŞÜNCESİNDEYİM. SEMİH VE MELİH KARDEŞLER, ONUR , EREN, AYKUT, CİHAT K, FATİH, SÜPERSİNİZ. SAHNEDE KİMSE YOKKEN ORTAY ŞİRİN VE KOMİK HAREKETLERİNİZLE BİR ANDA ORTAMIN CANLANMASINI SAĞLIYORSUNUZ. SİZLERE EŞLİK EDEN GÜZEL KIZLARIMIZ GÖRSELLİĞİ TAMAMLIYORLAR. HELE MELİHLE KUZENİNİN DANS EDİŞLERİ ÇOK EĞLENCELİ VE SEYREDİLECEK BİR ŞOVDU. HEPİNİZ ÇOK DOĞALSINIZ . GECE SİZSİZ ÇOK TADSIZ GECERDİ SANIRIM. ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.
GECEDE KATILAN MASALARA BAKTIĞIMDA HEMEN HEMEN BAŞKANIN DOSTALARI VE HALK DANSLARINA GÖNÜL VERMİŞLERLE DOLUYDU. HAYAT PAHALILIĞININ OLDUĞU GÜNÜMÜZDE DAVETİYE ÜÇRETLERİNİN MAKUL OLMASINA RAĞMEN YİNEDE BİR ÇOĞUMUZU ZORLADIĞI BİR GERÇEK. BU PARAYA BUKADAR EĞLENMEK DIŞARIDA MÜMKÜN DEĞİL. HEM YEMEK HEM MÜZİK HEMDE DOSTLARI BİR ARADA BULMAK KAÇIRILMAYACAK BİR FIRSAT.
GECEYE GELENLERDEN BAHSETMEK İSTEDİĞİM BİR AİLE VARDI KIZI DERNEĞİMİZDE OYNARKEN ANNE VE BABASI TÜM DESTEKLERİNİ VEREREK KIZLARININ YANINDA OLAMAYA DEVAM ETTİLER. O GECEDE KÜÇÜK ÇOCUKLARIYLA BİR MASADA ÇEKİRDEK AİLE ŞEKLİNDE EĞLENDİLER. KÜÇÜK OĞULARI MASADA UYUMAK DURUMUNDA KALMASINA RAĞMEN GECENİN SONUNA KADAR AYRILMADILAR. TEŞEKKÜRLER TARKAN AĞVAZ AİLESİ.
SEVGİLİ BAŞKANIN ANNESİNİN BULUNDUĞU GÜZEL BAYANLARIN OLDUĞU MASA BENCE GECENİN EN TAKDİRE DEĞER MASASIYDI. ÇOCUKLUK ARKADAŞLKARINI TOPLAMIŞ KENDİ KENDİLERİNE EĞLENEN SEVGİLİ BÜYÜKLERİMİZ ALLAH SİZLERE ÖMÜR VE SAĞLIK VERSİN AYAĞINIZA SAĞLIK. HER GECEYE GELİN SİZİN YERİNİZ HER ZAMAN EN İYİ YER OLACAKTIR.


SEVGİLİ BAŞKAN;
YİNE ÇOK TERLEDİN, YORULDUN, KOŞTURDUN, DOSTALARINI BİR ARAYA GETİRDİN. TÜRK DANSLARI YİNE SANA BORÇLU. YAŞAMASINDA VE YAŞATILMASINDA BÜYÜK KATKILARIN VAR. BÜYÜK MASRAFLARI OLAN DERNEK İÇİN İÇİN GÖNÜLLÜLERİN GAYRETLERİYLE KAYNAK YARATMAYA ÇALIŞTINIZ SANA YARDIMCI OLAN ARKADAŞLARIMIZLA BÜYÜK İŞLER BAŞARDINIZ. SİZLERE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ. YOLUNUZ AÇIK OLSUN.
KEŞKE HEPİMİZ SENİN GİBİ OLSAK BU ALANDA YILMADAN HİZMET ETMEYE DEVAM ETSEK. ELİNİZE SAĞLIK.

NİYE İSTANBUL ÇAGDAŞ;
CEVABI BASİT GEL GÖR SENDE HAK VERECEKSİN. GECEYE KATILAN TÜM DOSTLAR VE EMEĞİ GEÇEN ARKADAŞLARA BEN ADIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM SEVGİLE SAĞLIKLA KALIN.

FUAT YILDIRIM
Sayfayı Yazdır Yukarı
 
Ana Sayfa | Hakkımızda | Yönetim | Salonumuz | Eğitmenler | Serdar Abi'den | Serbest Kürsü
15. Yıl Marşımız | Repertuvar | Dansçılarımız | Foto Albüm | Konuk Defteri
Sponsorlarımız | İletişim | Bize Katılın | English
 
© 2002-2011 İstanbul Çağdaş Turizm Folklor Gençlik ve Spor Kulübü Derneği
Eğitim Mah. Postane Sok. OZAN 2 Apt. No:13/A Kadıköy - İstanbul / Türkiye
Tel: (0216) 346 38 38   Fax: (0216) 346 66 10
E-posta: info@istanbulcagdas.com


Web Master : Eren BILEN - 0533 443 70 09 - erenbilen@hotmail.com